00%

İletişim

Son Paylaşılanlar

Nejla Hanımın Mutfağı Catering: Lezzetli ve Profesyonel İşleyiş

Nejla Hanımın Mutfağı Catering, lezzetli yemekleri ve profesyonel hizmet anlayışıyla.. Devamını Oku

Kayseri Catering Hizmetleri: Lezzetli Yemeklerle Etkileyici Organizasyonlar

Kayseri’de bulunan işletmeler, organizasyonlar, etkinlikler ve özel davetler için Nejla.. Devamını Oku

Kayseri Catering Şirketi: Lezzetli Yemekler ve Profesyonel Hizmet

Gastronomi dünyasının vazgeçilmez lezzetlerini sunan Kayseri Catering Şirketi, Nejla Hanımın.. Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenilir gıda; tüketiciye ulaşana kadar geçen süreçlerde gıdaların, fiziksel, kimyasal ve biyolojik tehlikeleri kontrol altına alınmış ve sağlığımızı bozmayacak şekilde üretilmiş olmasıdır. Üretim tesisimiz güvenli gıda üretmek üzere kurulmuş olup, üretimin her aşamasında kontrolleri sağlanan bölümlere ayrılmıştır. Bu sayede oluşabilecek tüm tehlikeler kontrol altına alınır, analiz edilir ve raporlanır. Bütün çabamız insan sağlığını gözeterek  ürettiğimiz güvenli gıdaların daha fazla insana ulaşarak bu konuda bilinçlenmelerini ve tüketim alışkanlıklarını bu yönde değiştirmelerini sağlamaktır.
Tüm insanlar  güvenilir, sürdürülebilir, uygun fiyatta, kaliteli ve sağlıklı beslenme hakkına sahiptir. Nejla Hanım Catering olarak toplum sağlığını önemsiyor, güvenli gıda üretmenin gururunu yaşıyoruz.

Yemek dağıtım ve lojistik hizmetleri Nejla Hanım Catering’in ana süreçlerindendir. Müşterilerimize yemek ve catering hizmetini güvenli, zamanında ve uygun koşullarda ulaştırmak çok önemsediğimiz ve takip ettiğimiz bir süreçtir. Gelişen teknoloji ile sahip olduğumuz ekipman ve araç filomuzla  yapılan lojistik hizmeti, merkezimiz tarafından zaman planlaması yapılarak yönetilir ve talep edildiğinde müşterilerimiz ile paylaşılır. Hizmetimizi müşterilerimize zamanında ve uygun şartlarda ulaştırılması en az üretimi kadar önemlidir.

Ham madde seçimlerimizi  satın alma uzmanlarımız ve gıda mühendislerimiz ile birlikte titizlikle yürütüyoruz.Tedarikçilerimizden ilk olarak  üretim izin belgeleri ve numune analiz raporları istenir. Satın alınan tüm ürünlerin kalite belgelerine sahip olmaları,et ürünleri için  veteriner onayı ve dezenfeksiyon raporları  bulunması gerekir.Sonrasında doğru depolama,uygun ve hijyenik koşullarda saklama, güvenli  pişirme yöntemleri ile tüm hijyen ve kalite kontrollerden geçmesi ve kayıt altına alınması gerekir.Daima en iyilerin peşinde olduğumuz gıda sektöründe, lezzeti sağlıkla buluşturuyoruz.

Lezzet, tükettiğimiz gıdalarda ve yediğimiz yemeklerde aradığımız neredeyse en önemli özelliklerden biridir. Fakat bir yemeğin tek başına lezzetli olması yeterli değildir. Aynı zamanda sağlıklı olması da gerekir. Sağlıklı lezzetler üretebilmek için güvenli, hijyenik ve kaliteli ham maddeler kullanılması gerekir. Bu kriterler hazır olduktan sonra güvenli pişirme yöntemleri ile sağlıklı lezzetler üretebilirsiniz. Nejla Hanım Catering, ürettiği sağlık lezzetler ile hem sağlığınızı hem de damak tadınızı korur. Geleceğinize sağlık katarak lezzet üretir.

Hızlı Menü

Google İncelemeleri

Nejla Aşatır
Nejla Aşatır
2023-09-05
Mehtap Demirezen
Mehtap Demirezen
2023-08-23
Abdurrahman Aşatır
Abdurrahman Aşatır
2023-04-15
Lezzet ve kalite bakımından oldukça başarılı herkese tavsiye edebileceğim sıcacık ve içtenlikli bir işletmedir…
Mahmut Abraz
Mahmut Abraz
2023-02-18
Ahmet CAN
Ahmet CAN
2023-02-17
Emre can Yazıcı
Emre can Yazıcı
2023-02-17

İletişim

Telefon
(0532) 669 25 38

Adres
Kayabaşı, 90. Cd. No:15/A, 38110 Kocasinan/Kayseri

Eposta
info@nejlahaniminmutfagi.com

Nejla Hanımın Mutfağı © 2024, Tüm Hakları Saklıdır. ORETRA